Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері.                

                                                        


Размер: AA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.

Біздің жетістіктер

2015- 2016 ОҚУ ЖЫЛЫНДАҒЫ ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН ПӘНДЕР БОЙЫНША РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ОЛИМПИАДАНЫҢ ӨТКІЗІЛУІ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТ

   Аудандық білім бөлімінің  және мектетің  жоспарына сәйкес 8-11 класс оқушыларына арналған жалпы білім беретін пәндер бойынша републикалық олимпиаданың І кезеңі мектебімізде 5-6 қараша күндері өткізілді.

   Олимпиада материалдары Аудандық білім бөлімінен дайындалып,  мектептің электронды поштасына арқылы жеткізіліп, әр пән бойынша қажетті данадан шығарылып, оқушыларға таратылды. Олимпиаданың жақсы деңгейде  өткізу мақсатында алдын-ала кабинеттер талапқа сай дайындалып, жауапты кезекші мұғалімдер мен әділқазылар алқасының  мүшелері сайланып, бекітілді.

   Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың мектепішілік кезеңіне барлығы 139 оқушы қатысып, нәтижесінде 42 оқушы аудандық кезеңге жолдама алды.

   Жалпы білім беретін негізгі пәндер бойынша өткізілген республикалық олимпиаданың ІІ кезеңіне (аудандық) мектебімізден 13 пәннен  40 оқушы қатысты.    Егорова Анастасия мен Салемгерейқызы Дарина денсаулықтарына байланысты аудандық кезеңге қатысқан жоқ.    Аудандық олимпиаданың нәтижесінде 20 жүлдегер анықталып, оның ішінде         І орын -8, ІІ орын -  10, ІІІ орын - 2.  Олимпиада  нәтижесінде   5 оқушы  облыстық  олимпиадаға  қатысуға жолдама алды.

   Олимпиаданың облыстық кезеңіне 5 оқушы қатысып, 3 оқушы жүлделі орынға, ал 1 оқушы мақтау қағазын  иеленді. Атап айтар болсам: ағылшын пәнінен 11 сынып оқушысы Ершова Алина І орын, 9 класс оқушысы Бекмухамбетова Мария ІІ орын пән мұғалімі:  Валиева Р.Н., биология пәнінен 11 сынып оқушысы Шиндаулетова Айдана ІІІ орын – пән мұғалімі:   Жаксыгарина Гулнар Жанаталаповна., және   құқық пәнінен 11 сынып оқушысы Гутьяр Арина мақтау қағазымен марапатталды. Пән мұғалімі:  Голубок Александр Григорьевич.

ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН НЕГІЗГІ ПӘНДЕР БОЙЫНША ӨТКІЗІЛГЕН РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ОЛИМПИАДАНЫҢ ПАЙЫЗДЫҚ КӨРСЕТКІШІ 


 ЖАЛПЫ ПӘНДІК ОЛИМПИАДАНЫҢ ЖҮЛДЕЛІ ОРЫНДАРЫ БОЙЫНША

2 ЖЫЛДЫҚ МОНИТОРИНГІСІ

Интелектуалды марафондар, байқаулар

Оқушының аты- жөні

класс

орны

Мұғалімнің аты- жөні

1

Аудандық «Кішкентай білгірлер» инт.олимпиада

«Нұрталап» тобы

4 класс

ІІІ

Кузденбаева А.Т.

2

Республикалық «Зерде» шығармашылық жобалар мен зерттеу жұмыстарының аудандық кезеңі 

Ақжігітов Нұржігіт

3

І

Балабаева Л.

Темірғали Мади

3

ІІ

Жарикова Н.Х.

Тыркова Дарья

4

ІІІ

Пономарева В.Г.

3

Республикалық «Зерде» шығармашылық жобалар мен зерттеу жұмыстарының облыстық кезеңі 

Темірғали Мади

3

І

Жарикова Н.Х.

4

Республикалық «Зерде» шығармашылық жобалар мен зерттеу жұмыстарының республикалық кезеңі 

Темірғали Мади

3

Грамота

Жарикова Н.Х.

5

«Ақ бота» интеллектуалдық марафоны

Жалгаспаева Жасмин

4

ІІІ

Юрийчук Т.Л.

Ханенко Антон

4

ІІІ

Пономарева В.Г.

Илекешов Рустем

4

І

Пономарева В.Г.

Тыркова Дарья

4

ІІ

Пономарева В.Г.

Попенко Иван

4

ІІІ

Ульянова С.А.

Пилич Павел

4

ІІ

Пономарева В.Г.

Деркач Андрей

3

ІІІ

Файзулина А.Р.

Дикарева Евангелина

3

ІІІ

Гутьяр И.П.

Квон Татьяна

5

ІІІ

Умирбаева У.У.

Вакулова Т.Н.

Иманалина А.А.

Бородина Ангелина

5

ІІІ

Умирбаева У.У.

Вакулова Т.Н.

Иманалина А.А.

Дикарева Эмилия

5

ІІ

Умирбаева У.У.

Юдина Е.И.

Иманалина А.А.

Яскеевич Ксения

6

ІІІ

Волощук Н.В.

Жаксыгарина Г.Ж.

Юдина Е.И.

6

Облыстық «Қыс көріністері» сурет байқауы

Мұрат Ботагөз

5

ІІІ

Биржанова Р.Т.

7

“British bulldog”

Байкадамова Жанна

8

ІІІ

Валиева Р.Н.

Матебаева Аружан

8

ІІІ

Валиева Р.Н.

Минбаева Камилла

8

ІІ

Валиева Р.Н.

Белоконь Вероника

5

І

Валиева Р.Н.

Ликай Эдуард

6

ІІ

Андриевская Л.П.

8

Русский медвежонок

 

Кадирханова Диана

4

ІІІ

Пономарева В.Г.

9

 

«Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес» облыстық онлайн олимпиада

Абдуразимова Рабиға

10

ІІ

Сактанова Ж.А.

Ихсанова Толқын

10

ІІ

Сактанова Ж.А.

Кемалова Мөлдір

10

ІІ

Сактанова Ж.А.

Шаудырбаева Айгерим

10

ІІ

Сейтенова А.Ш.

Темірғали Іңкәр

11

ІІ

Нурбаева Ш.Т.

Болат Ғалым

11

Мақтау қағазы

Нурбаева Ш.Т.

Маңғытай Азат

11

ІІІ

Нурбаева Ш.Т.

Мусина Диана

11

Мақтау қағазы

Нурбаева Ш.Т.

Гутьяр Арина

11

ІІІ

Голубок А.Г.

Ершова Алина

11

ІІІ

Голубок А.Г.

Шиндаулетова Айдана

11

ІІІ

Голубок А.Г.

Болатова Аяжан

11

ІІІ

Голубок А.Г.

10

Жарқын болашақ

(аудандық)

Балмурзина Жұлдыз

9

ІІІ

Балмукашева С

11

Аудандық кіші пәндік олимпиада

Гатауова Кусни

(қазақ тілі орыс мектебінде)

6

ІІІ

Рахметова Б.А.

Шаудырбаева Қалжанай

(қазақ тілі қазақ мектебінде)

8

ІІ

Нурбаева Ш.Т.

Минченко Александра

 (қазақ тілі орыс мектебінде)

8

ІІІ

Таджибаева А.Б.

Жалгасбаева Сабрина

(физика)

8

ІІ

Латыпова Ж.М.

12

«Достық-2016»

Маратова Динара

5

Мақтау қығазы

Сейтенова А.Ш.